Aktiv zoneTurfy Gloro 16.2 TF – elegancja i uniwersalność

Turfy Gloro 16.2 TF – elegancja i uniwersalność

by

Szukacie butów, które zapewnią Wam komfort i ponadprzeciętne czucie piłki? Szukacie butów, których nowoczesny design wyróżni Was na boisku? Szukacie butów, które są gwarancją lekkości i elastyczności? Nie mogliście trafić lepiej. Turfy Gloro 16.2 TF to buty najwyższej jakości za niewielką cenę. Jeśli chodzi o proporcje ceny do jakości, plasują się w ścisłej czołówce. Szyte na miarę z kangurzej skóry. Czas orlików zbliża się nieuchronnie, więc można już powoli interesować się turfami.

Turfy Gloro 16.2 to przyjemne połączenie solidności oraz nowoczesności. Mocnym argumentem jest podeszwa, która poprawia stabilność oraz przyczepność do podłoża.

Uwagę przykuwa szczególnie cholewa z kangurzej skóry, która upewnia nas w przekonaniu, że nasz wybór był przemyślany. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy produkt, który oferuje nam komfort w przedstopiu. Pięta również odczuje różnicę. Głównie za sprawą specjalnego zapiętka ze skóry syntetycznej. Komfort użytkownikowi zapewnia także miękka wyściółka. Wygoda na najwyższym poziomie.

Jeśli jeszcze macie wątpliwości, czy buty Adidas Gloro 16.2 ot odpowiedni model, dodamy, że wyposażone są w lekką i amortyzującą podeszwę środkową, która uformowana jest ze znanej pianki EVA, o której – w samych superlatywach – wypowiadaliśmy się wielokrotnie na niniejszym blogu.

Jeśli mieliśmy mówić o charakterystycznych cechach tego buta, to nie można byłoby pominąć kwestii symetrycznego układu sznurowania, a także wysokiego kształtu pięty, który gwarantuje bezpieczeństwo stawu skokowego. Na orliku akcja toczy się dynamicznie, więc na ten element wielu zawodników zwraca baczną uwagę.

Do produkcji podeszwy wykorzystano system Traxion, który wyróżnia się specjalnym rozmieszczeniem gumowych kołków, dzięki czemu na sztucznej nawierzchni można osiągnąć większą zwrotność i przyspieszenie. Podeszwa typu TF nie zostawia praktycznie żadnych śladów na nawierzchni, umożliwiając błyskawiczne zmiany tempa biegu. Przyczepność to ich znak rozpoznawalny. Jeśli jesteśmy dynamicznymi zawodnikami, lubiącymi wdawać się w dryblingi – Adidas Gloro 16.2 są stworzone dla nas.

Inne wpisy:

Back to Top