Zone activeSzczypiorniak

Szczypiorniak

by

rp_sport2.jpgSporty drużynowe cieszą się ogromną popularnością w kraju i zagranicą. Nasi w roku 2016 wygrali po raz pierwszy w historii prestiżowe rozgrywki Ligi Mistrzów w Klubowej Piłce Ręcznej. Miejmy nadzieję, że jeszcze bardziej wpłynie to na popularyzację tego sportu w naszym, wspaniałym kraju.
Szczypiorniak w najlepszym wydaniu to nic innego jak starcie dwóch silnych, głodnych sukcesu drużyn, nastawionych na twardą grę w defensywie, szybką i błyskotliwą w ataku. Takie cechy posiadają nasze krajowe drużyny i ich fantastyczni trenerzy.
Piłka ręczna to jeden z najbardziej kontuzjogennych sportów naszych czasów. Dlatego bardzo ważne jest by zawodnicy byli świetnie przygotowani fizycznie do każdego starcia, rozciągnięci i wypoczęci o ile to możliwe.
Naszym panom nie powiodły się ostatnie mistrzostwa reprezentacji, w których brali udział. Nadzieje i ambicje były znacznie większe od osiągniętego wyniku, dlatego też czekamy na powrót naszej kadry i świetne mecze w najbliższych turniejach rangi światowej.

Inne wpisy:

Back to Top