Aktiv zoneRękawice Reusch – solidność i precyzja

Rękawice Reusch – solidność i precyzja

by

Rękawice Reusch – solidność i precyzja

Miłośnikom piłki nożnej – a bramkarzom to już w szczególności – nie trzeba przedstawiać marki Reusch, najbardziej renomowanej w bramkarskim świecie. Słynie z solidności i precyzji. W końcu mamy do czynienia z niemiecką firmą, która cały czas systematycznie się rozwija, oferując bramkarzom kolejne designerskie rozwiązania. Nowoczesne podejście do projektowania sprawia, że firma wychodzi naprzeciw największym wymaganiom. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc oczekiwania rosną. Reusch dała użytkownikom palec, a oni chcą… całe rękawice.

Nie bez znaczenia jest kolorystyka, która ma dodać pewności siebie i wpłynąć na komfort. Możemy się wyróżniać nie tylko wielkimi umiejętnościami, ale również intensywną kolorystyką. Jeśli nie zabłyśniemy kapitalnymi interwencjami, to chociaż dowyglądamy.

Każdy model to inne właściwości, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Rękawice bramkarskie od Reuscha oferują wysokogatunkowy lateks SG o nieskazitelnie gładkiej powierzchni, do produkcji której wykorzystuje się specjalną piankę, zapewniającą pewność chwytu, jednocześnie tłumiąc nawet najsilniejsze uderzenie.

Reusch to połączenie nowoczesnych rozwiązań i klasycznego kroju, wyposażonego w lateks owijający serdeczny i najmniejszy palec, co pozwala maksymalnie poszerzyć strefę kontaktu lateksu z piłką.

Jeśli chodzi o część wierzchnią, to tutaj mamy do czynienia z najnowszą technologią Thumbflex, która ma na celu zwiększenie komfortu.

Wymagania bramkarzy rosną, więc następuje również modyfikacja pianek. Sama piłka nożna się zmienia. Tempo jest coraz szybsze, więc nie ma miejsca na problemy ze złapaniem piłki. Należy błyskawicznie chwycić i wyprowadzić kontrę. Rola bramkarza jest nieco inna niż nawet kilkanaście lat temu, kiedy praktyczni nie ruszał się z linii.

Widoczny na zdjęciu model RE-CEPTOR PRO G2 posiada wiele przydatnych dodatków, a wiele z nich dba o poprawę elastyczności, np. Wrist Flex czy Pro Flex. Dzięki temu bramkarze mają pewny chwyt nawet w powietrzu przy silnym dośrodkowaniu.

Reusch dba nie tylko o skuteczność bramkarza, ale również jego zdrowie, montując AirVent System, gwarantujący maksymalną wentylację w rękawicy.

Back to Top