Krosno fitnessOrtopeda Warszawa

Ortopeda Warszawa

by

Ortopeda Warszawa (2)Budzisz się w nocy, czujesz drętwienie w rękach i ból. Bierzesz tabletkę przeciwbólową i bagatelizujesz objawy. To błąd!
Niewykluczone, że masz do czynienia z zespołem cieśni nadgarstka. Chorują na niego osoby w średnim wieku, częściej kobiety niż mężczyźni. Zazwyczaj powodem jest długa i nienaturalna pozycja dłoni, na przykład praca, w której nadgarstki zgięte są pod kątem, jak przy komputerze lub częste powtarzanie tych samych czynności. Przyczyną mogą być też powikłania po oparzeniach, ranach, krwiakach czy stanach zapalnych w tej okolicy. Również sportowcy mogą być ofiarami tego schorzenia, gdyż są narażeni na częste urazy w obrębie rąk.
W przypadku, gdy nie możesz podnieść talerzyka z ciastem czy kubka z kawą lub masz problemy z wykonywaniem ruchów precyzyjnych, na pewno pomoże Ci taki lekarz, jak Ortopeda Warszawa. Jednak to od Ciebie zależy, jak szybko ta choroba będzie postępowała. Najlepiej odpowiednio wcześniej pomyśleć o profilaktyce i zacząć wykonywać odpowiednie ćwiczenia. Wtedy wizyta u lekarza nie będzie potrzebna.

Inne wpisy:

Back to Top